bezplatná infolinka: 0800 60 60 50

didaktice pomocky 02

Didaktické pomôcky a hry

V kategórii didaktické pomôcky a hry nájdete : didaktika, hračky, drevené hračky, didaktické pomôcky, hry, stavebnice, skladačky, puzzle, kocky, drevené kocky, tehly, veže, mozaiky, hlavolamy, tangramy, zatĺkačka, zmysly, dotyk, zvuk, zrak, priestor, manipulácia, motorika, grafomotorika, labyrinty, písanie, skúmanie, experimentovanie, domino, triedenie, hodiny, čas, váhy, mena, euro, hodiny, čas, glóbusy, svet, národy, ľudské telo, farby, tvary (plošné, priestorové), objem, vedecké hry, slnečná sústava, svetlo, svetelné panely, príroda, modely, rontgenové snímky, kalendár, spoločenské hry, karty, kartové hry, domino, pexeso, zdravé jedlo, montessori, prvé kroky, triedenie, guličkové dráhy, obliekanie, prevliekanie, navliekani, šnúrkové kreslenie, krosná, výučbový materiál, slovná zásoba, príbehy, fotografie, slovné druhy, cudzie jazyky, jazykové hry, emócie, reč, logopédia, výrazy tváre, dobré správanie, bezpečnosť, starostlivosť, životné prostredie, logické hry, logika, chytré blšky, Bee-Bot elektronická včielka, počty, čísla, matematika, abeceda, písmená, elektronické pomôcky, predškolák, škôlkár, materské škola, základná škola


Celú našu ponuku nájdete na www.nomiland.sk

návrat hore

Výhody spoločnosti NOMIland s.r.o.

garancia
postovne 
klub
montaz