bezplatná infolinka: 0800 60 60 50

nabytok

Nábytok pre škôlky

V kategórii nábytok nájdete: bezpečnostné prvky a zábrany, nábytková séria - Čarovný nábytok, nábytková séria BASIC - Čarovný nábytok, zostavy so sedacím nábytkom, ostatné nábytkové série, stolíky a vozíky na pomôcky, knihovničky a skrinky na výtvarné pomôcky, úschovné kontajnery, boxy, odpadkové koše, konštrukcia GratStack na plastové kontajnery , kancelársky nábytok pre učiteľov, stoly a stoličky, šatne a vešiaky, držiak na cumlíky, bezpečnostné pásiky, poštová schránka / Nálepky s vlastnou značkou, vankúšiky, vrecúška a nálepky s vlastnou značkou, vybavenie kúpeľní, koše na triedenie odpadu, postieľky a ležadlá, pohovky, sedačky, taburetky všetkých druhov, stolíky do detských kútikov, koberce rôznych druhov, paravány, tabule so senzorickými prvkami, dekorácie na stenu, špagátové nástenky, výstavky, vitríny do exteriéru aj interiéru, svet jaslí

Celú našu ponuku nájdete na www.nomiland.sk

návrat hore

Výhody spoločnosti NOMIland s.r.o.

garancia
postovne 
klub
montaz