bezplatná infolinka: 0800 60 60 50

pohyb

Pohyb

V kategórii Pohyb nájdete: rehabilitačné molitanové pomôcky, rehabilitačné sedačky vyplnené granulátom, aktivity s molitanovými tvarmi, molitanové bazény, veselé aktivity s molitanovými tvarmi, molitanové bazény, molitány na mieru, plastové ohrádky, aktívny rebríkový kruh, gymnastika, sady značiek, uni bloky, kruhy, tyče, kužele, univerzálny vozík na pomôcky, autíčko PlasticCar, vozidlá pre deti rôznych druhov, pomôcky na rovnovážne a koordinačné cvičenia, aktívne športové hry, lopty a podsedáky na cvičenie, šarkany, padáky, podlahové značky, medaile, trofeje, stolné športy, gymnastika, trampolíny, skákacie hrady, preliezačky do záhrady, vodné športy, zimné športy, vychádzkové zvieratká

Celú našu ponuku nájdete na www.nomiland.sk

návrat hore

Výhody spoločnosti NOMIland s.r.o.

garancia
postovne 
klub
montaz