bezplatná infolinka: 0800 60 60 50

vytvarna

Výtvarná výchova

V kategórii Výtvarná výchova nájdete: farby všetkých druhov, lepidlá, pomôcky na lepenie, fixy, ceruzky, farbičky, pastelky, voskovky
kriedy, štetce pre rôzne použitie, iný výtvarný materiál a ochranné pomôcky, kreatívne valčeky, otláčacie špongie, pečiatky všetkých druhov, nálepky, šablóny, pretláčanie, vzorkovanie, dierkovanie, prepichovanie, nožnice, modelovanie s hmotami všetkých druhov, náčrtníky, papiere, výkresy a kartóny rôznych farieb a druhov, krepový papier / origami / prepletanie, penová fólia, plsť, krajky, koráliky a gombíky rozličných farieb a tvarov, pomôcky na prevliekanie / šnúrkové kreslenie / krosná, zažehľovacie koráliky , aqua koráliky, kreatívne mozaiky, dekoračný materiál na kreatívne diela, polystyrén, sisal, pierka, bambule, očká, kreatívne drôtiky, rafia,, jutové vrecká, výroba koláže a mozaiky, všetko na vytvorenie papierových diel, výroba plastík, dekoratívne krabičky, košíčky, krosná, karty a kartóny na vyšívanie, produkty na výrobu diel s náboženskou tematikou, vyrob si darček, tabule, stojany na maľovanie, nástenky

Celú našu ponuku nájdete na www.nomiland.sk

návrat hore

Výhody spoločnosti NOMIland s.r.o.

garancia
postovne 
klub
montaz