bezplatná infolinka: 0800 60 60 50

Kto sme

Vážení zákazníci,

Ing. Štefan Fejko - konateľurčite našu spoločnosť poznáte, pokiaľ máte, alebo ste mali deti vo veku od 3 - 8 rokov. Stretli ste sa s produktmi našej spoločnosti skoro v každej materskej škole, najznámejšie sú pracovné zošity, ktoré pod značkou NOMI predávame už od roku 1996. Spoločnosť NOMILAND je už od roku 2001 lídrom v distribúcií vybavenia a potrieb do materských škôl v SR. Momentálne máme v ponuke viac ako 15 000 položiek pre materské školy.

Katalóg NOMIland, určený hlavne pre materské školy, obsahuje didaktické hry, hry pre deti, stavebnice, drevené hračky, školský nábytok, výtvarné potreby, detské ihriská a veľa iných výrobkov, ktoré sú svojím charakterom určené k skvalitneniu výchovno - vzdelávacieho procesu v materských školách a pre deti vo veku od 3 - 8 rokov. Ponúkame najširšiu a cenovo výhodnú ponuku viac ako 15 000 produktov, ktoré dôsledne vyberáme od renomovaných výrobcov pre tých najdôležitejších ľudí na svete - naše deti.

Pre uľahčenie nakupovania sme spustili nový internetový obchod, ktorý je prehľadnejší. Nájdete v ňom nové sekcie a mnohé doplňujúce informácie k produktom.

Čo považujeme za najdôležitejšie? Vašu spokojnosť a spokojnosť našich detí !

Celý tím pracovníkov našej spoločnosti vyvíja každodenné úsilie pre uspokojenie Vašich požiadaviek.

Verným zákazníkom je určený klub NOMILAND, ktorý v tomto školskom roku zaznamenal zmeny v tom, že si môžete vyberať aj spomedzi viac ako 7 000 produktov z nášho katalógu, ktoré si môžete zameniť za body.

Prajem Vám príjemný nákup a príjemne strávený čas s našimi produktmi.

Ing. Štefan Fejko

konateľ

Výhody spoločnosti NOMIland s.r.o.

garancia
postovne